Reklamı Geç
Advert

Eğirdir müftüsü sacit ekerim görevine iade edildi

Eğirdir Müftüsü Sacit EKERİM: “ Görev hayatımda her zaman Diyanet İşleri Başkanlığı hizmet anlayışı içerisinde çalıştım. Bunun bir göstergesi olarak atmışa yakın Kur'an kursu açılmasına vesile oldum. Bir müftülük sitesi ve bir Yatılı Kur'an Kursu inşaatını kurumumuza kazandırdım.

Eğirdir müftüsü  sacit ekerim  görevine iade edildi

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:  

Eğirdir Müftüsü Sacit EKERİM: “ Görev hayatımda her zaman Diyanet İşleri Başkanlığı hizmet anlayışı içerisinde çalıştım. Bunun bir göstergesi olarak atmışa yakın Kur'an kursu açılmasına vesile oldum. Bir müftülük sitesi  ve bir Yatılı Kur'an Kursu  inşaatını  kurumumuza kazandırdım. Her zaman İmamhatip Liselerinin güçlenmesi ve yaygınlaşması için çalıştım. Halkımızın doğru din bilgisi ile aydınlanması için yüzlerce seminer ve konferans düzenledim. Diyanet İşleri Başkanlığının bir mensubu olmaktan her zaman Şeref ve gurur duydum.

Hayat bir imtihan.  Gerçekler ortaya çıktı. Elhamdülillah 21 ekim cuma günü itibariyle görevime başladım. Allah, devlete millete zeval vermesin. Devletimizin, milletimizin huzuruna uzanan eller kırılsın. Her türlü Terör ve darbe eylemiyle ülkemize kast edenleri Allah Teala Hazretleri kahreylesin.

Bütün Eğirdir halkımıza, kıymetli din gönüllülerine ve masumiyetime  inanan  bütün dostlarımıza sevgilerimi arzeder; selam ederim” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
delikanlı     2016-11-12 biraz mert olun be herşeyiniz sahte cennetler üzerine kurulu uyanın .....
deli ahmet     2016-11-12 biraz geriye bakın ve laf salatasına son geçin bu lafları hizmet falan..... reklamlar.....
kerimcan     2016-11-06 hocam aramıza hoş geldiniz.ama fetö aleyhine bir iki kelime etseydiniz çok daha iyi olurdu masumiyetiniz daha iyi anlaşılsın .
son imam     2016-11-06 ey yetkililer bu durumda olan kişlerin kursüsüye mihraba çıkması doğrumu çıkıpta sağa sola kürsüden laf söylemesine fırsat verilmesi ne kadar doğru adamlar kürsüyü kullanıyorlar........dikkat
SON İMAM     2016-11-01 GAYET DURUMU İDARE EDİCİ BİR AÇIKLAMA FETÖYE BİR KELİME YOK
delikanlı     2016-11-01 birkaç kelamda darbeci hain terörist fetö PDY (fetöcülere) laf etseniz
delikanlı     2016-10-30 sayın müftü "Gerçekler ortaya çıktı." derken pek anlaşılmıyor hangi gerçekler (sizin gerçeğiniz su üstüne çıkmış olmasın)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi