Advert
Advert
Advert

Beykoz'da Sabah Namazı Buluşmaları Başladı

DİYANET HABER-Beykoz Müftülüğü ve Beykoz Belediye Başkanlığının ortaklaşa düzenledikleri "SABAH NAMAZI BULUŞMALAR"nın ilki, bu sabah Kavacık Yıldırım Bayezid Camiinde başlamıştır.

Beykoz'da Sabah Namazı Buluşmaları Başladı

 

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:  

Beykoz Müftülüğü ve Beykoz Belediye Başkanlığının ortaklaşa düzenledikleri "SABAH NAMAZI BULUŞMALAR"nın ilki, bu sabah Kavacık Yıldırım Bayezid Camiinde başlamıştır. 

Sabah namazını Beykoz Müftüsü H.Hüseyin Demirtaş kıldırdı. 

Namaz sonrasında Camiimizin İmam hatibi 2012 Türkiye Güzel Kuran okuma yarışması birincisi H.Muhammet POLAT, zikir ve tesbihatı icra etti.

İlk hafız, Din Görevlileri 2014 Türkiye Güzel Kur'ân okuma birincisi H.Numan AKTAŞ çok güzel bir kıraat icra etti. 

2. Hafız ise 2016 Türkiye Güzel Kur'ân okuma birincisi H.Hami EDİS de dinleyenleri coşturdu.

Kur'ân ziyafetinin sonrasında Beykoz Müftümüz H.Hüseyin Demirtaş hârika bir SOHBET yaptı. Hudeybiye antlaşmasının önemli bölümlerini anlattıktan sonra, oradaki muzafferiyetin müjdelerini ve neticesini hatırlattı. Özellikle de Müslüman Türk halkının da Hudeybiye'deki YEMİN misali, yapılan çağrıya kararlı bir şekilde 15 Temmuz 2016 günü tankların önlerine 'Hudeybiye kahramanları gibi' SİLAHSIZ çıkarak, hatta tankların önlerine yatarak, aynı müjdelere muhatap olduklarını vurguladı. 

DUÂ ve musafaha ile umumî tebrikleşmeden sonra, Beykoz Belediyemizin ikramı olan çorba ziyafetine geçildi. 

Bu SABAH NAMAZI BULUŞMALARI her hafta PAZAR sabahları, Beykoz'umuzun çeşitli camilerinde de icra edileceği müjdesi verildi. Her haftanın şanslı camileri daha sonra İLÂN edilecektir. 

 

 

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberilern tüm hakları kaynak gösterilen siteye, köşe yazıları yazar sahibine veya web sitemizin özel haberi ise Dinihaberler.com.tr'ye aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.  Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip uygulanacaktır.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?