Reklamı Geç
Advert

FETÖ’cüler yanlarında masumları da götürüyor!

DİYANET HABER- Din-Bir-Sen 3. Olağan Kongresi’nde konuşan Genel Başkan Yusuf Özdemir, “10 FETÖ’cü ihraç ediliyorsa, yanlarında 5 tane de masum götürüyorlar. Bunun nedeni ‘masumuz’ edebiyatı yapabilmek... Demiyorum ki ‘ihraç edilenlerin hepsi masumdur’. Fakat itirazların dikkatle ele alınması gerekiyor” dedi.

FETÖ’cüler yanlarında masumları da götürüyor!

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:  

Diyanet camiasında sivil toplum örgütlenmesinin önemine dikkat çeken Özdemir, “Çünkü biz toplumun her alanında varız. Bugün Cumhurbaşkanının da imamıyız. En ücra köşede inanan bir kardeşimizin de imamıyız. En güzeli de evrensellik içerisinde bütün insanlığın, bütün canlıların önündeyiz. Bizler birer yöneticiyiz. Allah’ın evini temsil ediyoruz” dedi.

15 Temmuz’un iyi analiz edilmesi gerektiğini belirten Özdemir, “STK’ların çalışmadığını, tabanın sesini iyi algılamadığını, menfaat ve çıkar ilişkisi kurularak sendikacılık yapılamayacağını 15 Temmuz gecesinde anladık. Allah’ın izniyle o pislik örgütlenmelerin önüne geçebilmek için mücadele içerisindeyiz. FETÖ insanlarımızı din algısıyla kandırdı. FETÖ yeni çıkmadı 1970’li yıllarda Siyonizm’in içimize güdümlediği bir örgüttür” diye konuştu.

Doğu ve Güneydoğu’daki gelişmelere de dikkat çeken Özdemir şöyle devam etti: “Van’dan bir kardeşimiz geldi. PKK/KCK’dan açığa alınmış. ‘Yemin ediyorum ben bir imamım, Camide görevdeyim, hiçbir örgütle ilişki kurmamışım, diyanet haricinde hiçbir yerle ilişkim yoktur’ dedi. Dolayısıyla 10 FETÖ’cü ihraç ediliyorsa, yanlarında 5 tane de masum götürüyorlar. Bunun nedeni ‘masumuz’ edebiyatı yapabilmek... Demiyorum ki ‘ihraç edilenlerin hepsi masumdur’. Fakat itirazların dikkatle ele alınması gerekiyor. O bakımdan biz Din-Bir-Sen olarak sahanın her yerinde olacağız. Sahayı boş bıraktığımız için örgütler o sahayı kullanarak bizim başımıza bir gece bomba yağdırdılar”

 

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberilern tüm hakları kaynak gösterilen siteye, köşe yazıları yazar sahibine veya web sitemizin özel haberi ise Dinihaberler.com.tr'ye aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.  Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip uygulanacaktır.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
fuat     0000-00-00 bende aciga alindim daha dogrusu fislendim bütün. cemaatim. de oyle düşünüyor fetö nede pkk ile hic alakam yok 3 ayi gecti soruşturma yok korkuyorum khk ile ihrac. edilmekten. kimi seni parti fisledi kimi muftu diyo sasirdim kaldim
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi