Reklamı Geç
Advert

15 Temmuz temalı 2017 yılı DİYANET ÇOCUK TAKVİMİ hazır

​DİYANET HABER- Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2007 yılından bu yana her yıl çocuklar için özel olarak hazırlanan Diyanet Çocuk Takvimi, sunduğu içerikle çocukların ahlaki ve sosyal gelişimini destekliyor.

15 Temmuz temalı 2017 yılı DİYANET ÇOCUK TAKVİMİ hazır

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr: Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından 2007 yılından bu yana her yıl çocuklar için özel olarak hazırlanan Diyanet Çocuk Takvimi, sunduğu içerikle çocukların ahlaki ve sosyal gelişimini destekliyor.

10 yıldır her Aralık ayında okuyucularıyla buluşan Diyanet Çocuk Dergisi Takvimi  bu yıl da okurlarının duvarları süslemeye devam edecek.

Özgün bir tasarımla yayına hazırlanan takvim, çocukların hayal dünyalarına uygun çizim ve görsellerle desteklendi.

Okurlar, her ay farklı bir temayı konu edinen takvimde, İstanbul’un fethinden Çanakkale Zaferi’ne, mültecilerden 15 Temmuz temasına kadar birçok konuyu rengârenk hazırlanan sayfalarda görecekler.

Okurlarımız takvimin mini bir ajanda olma özelliği taşıyan “notlarım” bölümünün yanı sıra  her ay bir ayet, bir hadis ya da meşhur şairlerimizin dörtlüklerinden birini öğrenmiş olacaklar. 

Yıl boyunca çocuklarımızın odalarının duvarlarını süsleyecek olan bu çalışmanın; başta çocuklar olmak üzere, ebeveynler, eğitimciler ve çocuk gelişimciler tarafından büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Çocuklara özel duaların da yer aldığı takvime, il ve ilçe müftülükleri ile camilerden ulaşılabilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi