Reklamı Geç
Advert

SİNCAN'DAN HALEP'E 9 TIR YARDIM

​DİYANET HABER- Sincan İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sincan Şubesi düzenlediği Halep’e kampanyası kapsamında 2 hafta süren kampanya süresince 9 tır malzeme toplandı. Daha önce 2 tır yardım malzemesi Suriye'ye gönderilmişti ve 7 tır daha dualarla gönderildi..

SİNCAN'DAN HALEP'E 9 TIR YARDIM

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:  Şakir CEYLAN'ın Haberi SİNCAN

Sincan İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sincan Şubesi düzenlediği Halep’e kampanyası kapsamında 2 hafta süren kampanya süresince 9 tır malzeme toplandı. Daha önce 2 tır yardım malzemesi Suriye'ye gönderilmişti ve 7 tır daha dualarla gönderildi..

Sincan İlçe Müftülüğü ve Türkiye Diyanet Vakfı Sincan Şubesi tarafından düzenlenen "Halep'te İnsanlık Ölmesin" kampanyası kapsamında Sincan’da toplanan yardım malzemelerinin 2. Konvoyu da dualarla halep’e doğru yola çıktı. İki hafta gibi kısa bir zamanda 9 tır yardım malzemesi toplandı. 2 tır daha evvel Sultan camisinden gönderilmişti.6 tır Malazgirt camiinden ve 1 tır da sanayi camiinden dualar eşliğinde yollandı. Sincan’daki vatandaşların, organize sanayi ve Sincan sanayindeki iş adamlarının ve tüm din görevlilerinin çağrısıyla kısa sürede 9 tır yardım toplandı.

Son yardım konvoyu Sincan İlçe Müftüsü Osman ŞENER Sincan Belediye Başkanı Doç.Dr. Mustafa TUNA ve çok sayıda esnaf ve vatandaşların duasıyla uğurlandı. İlçe Müftüsü Osman ŞENER yaptığı açıklamada; Bu kampanyanın sonucunda vatandaşlarımızdan yoğun yardımlar geldi. İki hafta süren yardım kampanyası kapsamında dualar eşliğinde  geçen hafta gönderdiğimiz yardım tırıyla beraber Sincan’dan toplam 9 tır yardım gönderilmiş oldu. Tüm yardım eden kampanyamıza destek veren din görevlilerimize, vatandaşlarımıza ve esnafımıza çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi