Advert
Advert
Advert

Nakil İsteyenler için 81 İl'in Ocak Ayı Münhal Kadroları Açıklandı

DİYANET HABER- Diyanet İşleri Başkanlığı, 2017 Ocak ayında yayınlanan 81 il müftülüğünde münhal bulunan Şubat Ayı cami kadrolarını İKYS sistemi üzerinden yayına açmıştır. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2016...

Nakil İsteyenler için 81 İl'in Ocak Ayı Münhal Kadroları Açıklandı

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:     Diyanet İşleri Başkanlığı 81 ilin 2017 Ocak ayı aslıya çıkan Şubat ayı münhal bulunan camilerin isim listesini yayınladı.

Müracaatlar 27.91.2017 - 31.01.2017 tarihleri arasında DİBBYS üzerinden yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyenler https://dibbys.diyanet.gov.tr ardresinden başvurularını yapabilirler.

Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi Yönetim Sistemi (DİBBYS) sistemine giriş yaptıktan sonra üst menüde bulunan “İKYS” bağlantısına tıkladıktan sonra sol menüde bulunan “Sınav” ==> “Cami Görevlisi Nakil Sınavları” ==> “Nakil Sınavı Başvuru” bağlantısına tıkladıktan sonra tüm illerin yer aldığı listeyi göreceksiniz. Listedeki illerin en sağ köşesinde bulunan 'Başvuru İşlemleri' sütununda başvuru yapmak istediğiniz il için “İşlemler” butonu bulunmakta. “İşlemler”butonuna tıkladığınızda 'Başvur' ve 'Münhal Kadroları Göster' adında iki tane sekme açılmakta. Bu sekmeleri kullanarak münhal kadroları görebilir ve başvuru işlemini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Sınav için son başvuru tarihi 31 Ocak 2017 olduğu için, sınava katılmak isteyen personelin, bu tarihten önce mutlaka DİBBYS sistemine giriş yaparak başvuru işlemlerini tamamlaması gerekiyor. Son başvuru tarihinden sonra sistem başvurulara kapatılacaktır. Mağdur olmamak için başvuru işlemlerinizi son günlere bırakmadan biran önce yapmanızı tavsiye ederiz.

Allah (c.c.) hakkımızda, hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin.

 

Başvuru için TIKLAYINIZ

 

 

Kaynak: DiniHaberler.com.tr
 

 

  

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:    

 

 

 

 

 

 

 

 

Yasal Uyarı: Yayınlanan yazı ve haberilern tüm hakları kaynak gösterilen siteye, köşe yazıları yazar sahibine veya web sitemizin özel haberi ise Dinihaberler.com.tr'ye aittir. Özel izin alınmadan yazı ve haber hiçbir şekilde kullanılamaz. Ancak yazı ve haberin bir kısmı aktif link verilerek alıntılanabilir.  Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip uygulanacaktır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
müezzin kayyım     2017-01-25 rotasyon ne zaman başlayacak ? biran önce başlamalı, neden diğerleri gibi siz de gündeme getirmiyorsunuz? rotasyonu bekliyoruz...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?