Advert
Advert
Advert

İslahiye’ de 04-06 Yaş Öğrencilerinin Karne Sevinci

​DİYANET HABER- Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yürütülen Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi çerçevesinde İslahiye İlçe Müftülüğü’ ne bağlı olarak açılan tüm 04-06 yaş grubu Kuran Kurslarında eğitim öğretim gören miniklere yarıyıl tatili için karneleri dağıtıldı.

İslahiye’ de 04-06 Yaş Öğrencilerinin Karne Sevinci

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:   Diyanet İşleri Başkanlığı'nca yürütülen Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi çerçevesinde İslahiye  İlçe Müftülüğü’ ne bağlı olarak açılan tüm 04-06 yaş grubu Kuran Kurslarında eğitim öğretim gören miniklere yarıyıl tatili için karneleri dağıtıldı.

Bu güzel günde İlçe Müftümüz Ramazan DOLU ve İlçe Vaizimiz Mustafa TUNÇELİ, Yeşilyurt, Altın üzüm Önder durdu, Şehit Uzman Çavuş Ahmet Tunç, Hacı Veli, Halil Bişkin, Yeni Mah., Suna Doğan, Sıdıka Tayyar Hatun, Hacı Mustafa KARASU, Hacı Osman Köse ve Bekir Gelebek  Kur’an Kurslarımızda  öğrencilerinin karne heyecanını paylaştı. İlçe Müftümüz  öğrencilerimizin yetişmesinde emek sarf eden, fedakâr Kuran Kursu Hocalarımız ve öğrenci velilerimizi tebrik ederek öğretmen ve öğrencilere başarılarının devamını diledi.
Velilerimiz de, “Yavrularımızın bu yaşta dini eğitim ve ana sınıfı derslerini almalarının çok olumlu neticelerini bizzat yaşıyoruz. Çocuklarımızın isteyerek ve severek dinimizi ve Kur’an-ı Kerimi öğreniyor olmaları bizleri çok mutlu ederken. Diyanetimiz, Hocalarımız ve Müftülüğümüzden Allah Razı olsun…” dileklerinde bulundular. 

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?