Advert
Advert

e-YDS sınav sonuçları açıklandı!

​DİYANET HABER- e-YDS sınav sonuçları açıklandı! Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) sınav sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı.

e-YDS sınav sonuçları açıklandı!

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr: Binlerce öğrencinin girdiği Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS) sınav sonuçları ÖSYM tarafından açıklandı. Peki e-YDS sınav sonuçları nereden öğrenilir? İşte e-YDS sınav sonuçları!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 21 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilen e-YDS sınavının değerlendirilmesinin tamamlandığını duyurdu.

ÖSYM internet sitesinden yapılan açıklamada "21 Ocak 2017 tarihinde yapılan 2017 Elektronik Yabancı Dil Sınavının (e-YDS 2017/1) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir." ifadelerine yer verildi.

e-YDS SINAV SONUÇLARI

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), 21 Ocak 2017 tarihinde gerçekleştirilen e-YDS sınavının değerlendirilmesinin tamamlandığını duyurdu. 

e-YDS SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

 

ÖSYM'NÜN DUYURUSU
(21 Ocak 2017)

2017 Elektronik Yabancı Dil Sınavı (e-YDS 2017/1) : Sonuçlarının Açıklanması

21 Ocak 2017 tarihinde yapılan 2017 Elektronik Yabancı Dil Sınavının (e-YDS 2017/1) değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları, 21 Ocak 2017 tarihinde saat 19:30'da ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.


Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

ÖSYM BAŞKANLIĞI

 

e-YDS 2017/1 Sonuçları
Temel Soru Kitapçığı (%10)

 

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yaz saati uygulaması 2017'de yapılacak mı? Saatler ileri alınacak mı?
Yaz saati uygulaması 2017'de yapılacak mı? Saatler ileri alınacak mı?
Yurtdışı Sözleşmeli Din Görevlisi Mesleki Ehliyet Sınav Sonuçları
Yurtdışı Sözleşmeli Din Görevlisi Mesleki Ehliyet Sınav Sonuçları