Advert
Advert
Advert

Başkan Görmez'den teşekkür mesajı

​DİYANET HABER- Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez, twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile Halep'e yardım edenlere teşekkür etti.

Başkan Görmez'den teşekkür mesajı

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:

Halep'te yaşanan insanlık suçuna ve oradaki kardeşlerimizin yaşadığı sıkıntıları Türkiye duyarsız kalmadı. Yurdun dört bir yanınnda yardımlar bölgeye ulaştırıldı. Birçok sivil toplum kuruluşu bu yardım seferliğine büyük katklı sağladı. Diyanet İşleri Başkanlığı ise üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirdi.

Diyanet İşleri Başkanlığının “Halep'te İnsanlık Ölmesin” temasıyla başlattığı yardım kampanyasına Türkiy genelindeki tüm il ve ilçe müftülükleri destek verdi. Diyanet İşleri Başkanlığı, merkeziyle taşrasıyla elinden geleni tüm imkanları kullanarak, yardımsever halkımızın bağışladığı yardımları bölgeye ulaştırdı ve ulaştırmaya da devam ediyor.

Halep'li kardeşlerimiz için başlatılan bu yardım kampanyasına doğusuyla batısıyla tüm halkımız iştirak etti. Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, yardımsever halkımıza twitter üzerinden yayınladığı bir mesajla teşekkür etti.

Başkan Görmez'in mesajı;

“Halep'te İnsanlık Ölmesin” kampanyasına hayırsever milletimiz 145 milyon TL bağışta bulunmuştur. Emanetleriniz 732 TIR'la kardeşlerimize ulaştırılmıştır. Kampanyamız sizlerin desteği ile devam etmektedir. Bu zor zamanda insanlığın vicdan yükünü omuzlayan aziz milletimize TEŞEKKÜR EDİYORUZ.

Prof. Dr. Mehmet GÖRMEZ
Diyanet İşleri Başkanı
TDV Mütevelli Heyeti Başkanı

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
Kutlu Doğum Haftası’nın bilinen tarihi
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?
İlahiyatlar ve Diyanet neden hedefte?