Reklamı Geç
Advert

PTT'ye 2 Bin 500 Personel Alımı Yapılacak!

​DİYANET HABER- Uzun süredir haberini yaptığımız merakla beklenen PTT personel alımlarına ilişkin Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan'dan açıklama geldi.

PTT'ye 2 Bin 500 Personel Alımı Yapılacak!
 PTT’ya alınacak personel sayısı hakkında bilgi veren Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, ilk etapta PTT’ye 2500 personel alınacağını açıkladı. Arslan açıklamasında merakla beklenen personel alımına değindi. PTT’ye 2500 yeni personel alınacağını ifaden eden Bakan, alınacak personellerden sonra PTT’nin mevcut durumunun tekrar değerlendirileceğini, personel ve iş yükünün karşılaştırılacağını açıkladı.
 
PTT’YE 2500 PERSONEL ALINIYOR
PTT’ye uzun süredir bu kadar fazla personel alınmadığına dikkat çeken Arslan, PTT’de iş bulmak ve işe girmek için beklenen personel alım ilanını da açıklamış oldu. 2 bin 500 personelin PTT’de istihdam edileceğini vurgulayan Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan ilerleyen dönemlerde gerek duyulduğu takdirde PTT’ye tekrar personel alınabileceğini işaret etti. PTT personel alım tarihleri ve PTT personel alım şartları hakkında ayrıntıların önümüzdeki günlerde ilan edilmesi bekleniyor. 
 

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYIN VAAZI, Ramazan Bayramı Sunum Vaaz
AYIN VAAZI, Ramazan Bayramı Sunum Vaaz
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi