Reklamı Geç
Advert

Erdemli Müftülüğü Esnaf'la Sabah Namazında

​DİYANET HABER- Erdemli Menderes Caddesi Esnaflarının yıllardır devam ettirdikleri ve geleneksel hale gelen Hafta Sonu Sabah Kahvaltısı etkinliğinin bu haftaki misafiri Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu oldu.

Erdemli Müftülüğü Esnaf'la Sabah Namazında

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:

Erdemli Menderes Caddesi Esnaflarının yıllardır devam ettirdikleri ve geleneksel hale gelen Hafta Sonu Sabah Kahvaltısı etkinliğinin bu haftaki misafiri Erdemli İlçe Müftüsü Mahmut Sami Türkmenoğlu oldu.

Sıcak bir ortamda başlayan kahvaltı programında Menderes Caddesi esnaflarının farklılık meydana getirerek aralarındaki birlik beraberliğin bir anlamda dışa vurumu olan kahvaltı etkinliğini başlatmalarından ve yıllardır devam ettirmelerinden dolayı İlçe Müftüsü Türkmenoğlu teşekkür ederken her zamankinden daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olan şu günlerde aranızdaki muhabbet hiç bitmesin daim olsun dedi.

Türkmenoğlu, İslâm dini, Bir olan Allah’a, aynı Peygambere ve aynı Kitaba inanmış olan Müslümanların Kur'ân’ın etrafında birleşmelerini, asla bölünüp parçalanmamalarını öğütlemiştir. Tarihe baktığımız birlik ve beraberliğini devam ettiren milletler devamlı güçlenmişlerdir. Bölünüp parçalanan milletler ise tarih sahnesinden silinip gitmişlerdir. Hiçbir zaman yardımlarını esirgemeyen ve müftülüğümüze her zaman destek olan esnaflarımıza teşekkür ederim.’’ Dedi.

Dua ile sona eren geleneksel sabah kahvaltısının bu haftaki ikramları İlçe Müftüsü Türkmenoğlu tarafından karşılandı.

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi