Reklamı Geç
Advert

Holywood aktrisi Lohan, Başörtüyle İngiltere'ye gittim şoke oldum!

​DİYANET HABER- Dünyaca ünlü Holywood aktrisi Lindsay Lohan, Türkiye'den ABD'ye dönerken uğradığı Londra'daki Heathrow Havalimanı'nda, taktığı başörtü nedeniyle ırkçılığa maruz kaldığını söyledi.

Holywood aktrisi Lohan, Başörtüyle İngiltere'ye gittim şoke oldum!

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:

Otuz yaşındaki oyuncu, İngiltere televizyonlarında yayımlanan "Good Morning Britain" programında, ünlü sunucular Piers Morgan ve Susanna Reid'a çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Associated Press'in haberine göre, Lindsay Lohan, Türk hakına saygısından dolayı Türkiye'deyken başörtüsü taktığını söyledi. Türkiye'den uçakla Londra'ya geçen ABD'li oyuncu, daha az tanınmak için havalimanında da başörtüsünü çıkarmadığını belirtti.

Ancak Lohan, Londra'daki Heathrow Havalimanı'nda hiç ummadığı bir muameleyle karşılaştı.

Lohan, başından geçenleri şu sözlerle anlattı:
"Geçenlerde New York'a uçarken, başörtüsü takıyordum. Uçak Heathrow Havalimanı'nda aktarma yaptı ve burada hayatımda ilk kez ırkçılığa maruz kaldım... Görevli pasaportumu açtı ve adımı gördü. Ardından özür dilemeye başladı ama benden yine de başörtümü çıkarmamı istedi. Ben de çıkardım. Yani tamam... Ben yaparım ama o an beni korkutan şuydu. Başörtüsünü çıkarmaktan rahatsız olacak başka bir kadın nasıl hissederdi? Bu bana çok ilginç geldi. Bir anlamda şoke olmuştum... Amacının ne olduğunu bilemiyorum. Ama sarsıcıydı. Görevli benim kim olduğumun farkına varana kadar iki defa kontrol edildim. Bu daha önce hiç başıma gelmemişti. Garipti. Beni epey gerdi. Doğma büyüme New Yorkluyum. Biraz gözüm korktu."

Kaynak: Haber Hürriyet
Resim: Risale Haber

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi