Reklamı Geç
Advert

Kayseri'de Hac ve Umre Acenteleri ile Toplantı Yapıldı

​DİYANET HABER- Kayseri İl Müftülüğü tarafından 22.02.2017 Çarşamba günü saat 13.30’da İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven başkanlığında İl Müftülüğü Toplantı Salonu’nda A Grubu Seyahat Acente temsilcileri ile bir toplantı düzenlendi.

Kayseri'de Hac ve Umre Acenteleri ile Toplantı Yapıldı

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:

Kayseri İl Müftülüğü tarafından 22.02.2017 Çarşamba günü saat 13.30’da İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven başkanlığında İl Müftülüğü Toplantı Salonu’nda A Grubu Seyahat Acente temsilcileri ile bir toplantı düzenlendi.

Toplantıya İl Müftüsü Doç. Dr. Şahin Güven, İl Müftü Yardımcısı Tandoğan Topçu, Hac ve Umre Hizmetleri Şube Müdürü Ali Yıldız ve A Grubu Seyahat Acente temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan İl Müftüsü Güven, kısaca şu bilgileri verdi:  “Hac kuraları 24 Şubat 2017 Cuma günü saat 15.00’da Diyanet İşleri Başkanlığımızca Elektronik ortamda çekilecektir. Kura sonucunu öğrenmek için Diyanet İşleri Başkanlığımızın internet sayfasından Hac Kura Sorgulama ekranına girerek T.C. Kimlik numaraları ile durumunu sorgulatabilirler. Kurada ismi kayıt yaptırabilir sıra aralığında olanlar sorgulama ekranından Diyanet’e veya Acenta’ya kayıt yaptırabilir, belgelerini kendileri çıkartarak kaydolmak istedikleri acenta’ya veya İl Müftülüğümüze belgelerini ibraz ederek 27 Şubat – 10 Mart 2017 tarihleri arasında kesin kayıtlarını yaptıracaklardır.” dedi.

Daha sonra da İl Müftüsü Güven’in acentelere müftülükle uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür ettiği toplantı, karşılıklı iyi niyet ve temennilerle sona erdi.

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi