Reklamı Geç
Advert

Naci Çebi Emekliye Ayrıldı

DİYANET HABER- Araklı İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak 30 yıldan fazla süre hizmet eden Naci ÇEBİ emekliye ayrıldı. İlçe Müftülüğünde mutemet olarak görev yapan Naci ÇEBİ yapmış olduğu veda konuşmasında şunları söyledi:

Naci Çebi Emekliye Ayrıldı

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:

Araklı İlçe Müftülüğünde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak 30 yıldan fazla süre hizmet eden Naci ÇEBİ emekliye ayrıldı. İlçe Müftülüğünde mutemet olarak görev yapan Naci ÇEBİ yapmış olduğu veda konuşmasında şunları söyledi: 

Her işin Merhabası olduğu gibi bir de vedası vardır.20.HAZİRAN 1984 tarihinde Merhaba dediğim İlçemiz Yalıboyu Camii İmam-Hatiplik görevimi 30.10.1985 yılında Araklı İlçe Müftülük Memurluğu görevine naklen tayin yaparak sonlandırdım.

30.10.1985 yılından bu yana memurluk görevimi 15.03.2017 tarihine kadar toplam 32 yıl 8 ay 20 günlük resmi görevimi kendi isteğimle Emekli ye ayrılarak sonlandırmış bulunmaktayım.

Bu vesile ile gerek Mesai arkadaşlarım, gerekse diğer bütün Kurum ve Kuruluşlardaki ve gerekse de Mümin kardeşlerim ile iyi diyalog içinde olmaya gayret gösterdim. Buna rağmen yanlış tutum ve davranış içinde bulunmuş olabilirim bu arkadaşlarımdan özür diliyor, şahsen varsa benim hakkım Kardeşlerimin üzerinde helal ediyorum.

Bu kardeşlerimden de benim üzerimde varsa hakları helal etmelerini talep ediyorum.

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
misafir     2017-03-28 Allah hayırlı eylesin, dile kolay 30 yıl...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
İhtisas Kursu Kursiyer Seçimi Sözlü Sınav Yer ve Tarihleri
İhtisas Kursu Kursiyer Seçimi Sözlü Sınav Yer ve Tarihleri