Reklamı Geç
Advert

KIRIKHAN'DA KUTLU DOĞUM ZİYARETLERİ

DİYANET HABER- Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ, Kaymakam Mustafa ERKAYIRAN, Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Başsavcı Gökhan KAPAĞAN, Emniyet Müdürü Mustafa ÖZKAN, Jandarma Komutanı Yzb. Temel ADAY'ı makamında ziyaret ederek gül takdim ettiler.

KIRIKHAN'DA KUTLU DOĞUM ZİYARETLERİ

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:

Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ, Kaymakam Mustafa ERKAYIRAN, Belediye Başkanı Ayhan YAVUZ, Başsavcı Gökhan KAPAĞAN, Emniyet Müdürü Mustafa ÖZKAN, Jandarma Komutanı Yzb. Temel ADAY'ı makamında ziyaret ederek gül takdim ettiler.

Haftanın hayırlı ve uğurlu olmasını dileyen Kaymakam Mustafa ERKAYIRAN, "Günümüzde Hz. Peygamberi tanımaya her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Bizim yeniden O'nu anlamaya, tanımaya ve sünnetlerini hayata geçirmeye ihtiyacımız vardır. İnşallah bu haftalar bunlara vesile olur" diyerek sözlerini tamamladı.

2017 yılı Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri çerçevesinde yapılacak programlar hakkında bilgi veren İlçe Müftüsü Mekki SOLMAZ; "Kutlu Doğum Haftasının bu yıl ki teması "Hz. Peygamber ve Güven Toplumu" olarak belirlenmiştir. Konuyu hafta boyunca detaylı olarak vatandaşlarımıza aktaracağız. Programlarımızın cümlesinden olmak üzere; 21.04.2017 Cuma günü Platin Düğün Salonunda saat 14.00 te Çukurova Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan KAYIKLIK tarafından konferans verilecektir. Bu program bağlamında ilçe müftülüğü tasavvuf musikisi korosu tarafından ilahiler sunulacaktır. Ayrıca 4-6 yaş grubu Kur'an kursu öğrencilerimizin sunacakları mini gösteriler programımıza şenlendirecektir. Bu vesileyle bay bayan tüm Kırıkhan'lıları bu güzel programımıza davet ediyor, Kutlu Doğum Haftasının ülkemize ve İslam alemine hayırlar getirmesini diliyorum." dedi. 

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet İşleri Başkanı Görmez'den Ramazan Bayramı mesajı
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi