Reklamı Geç
Advert

Beşikdüzü'nde Minikler için Özel Program

DİYANET HABER- ​Diyanet İşleri Başkanlığı’nca yürütülen Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi çerçevesinde; Beşikdüzü İlçe Müftülüğü’ne bağlı Kültür Merkezi Kız Kur’an Kursu‘nda eğitim öğretim gören 4-6 yaş grubu öğrencilerden Kur’an-ı Kerim’e geçen minikler için özel bir program düzenlendi.

Beşikdüzü'nde Minikler için Özel Program

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Diyanet İşleri Başkanlığı’nca yürütülen Okul Öncesi Din Eğitimi Projesi çerçevesinde; Beşikdüzü İlçe Müftülüğü’ne bağlı Kültür Merkezi Kız Kur’an Kursu‘nda eğitim öğretim gören 4-6 yaş grubu öğrencilerden Kur’an-ı Kerim’e geçen minikler için özel bir program düzenlendi.

11.05.2017 Perşembe günü saat 10.00’da Kültür Merkezi Camii’nde düzenlenen ve sunuculuğunu İmam Hatip Muhammet Başkan’ın yaptığı program, İmam Hatip İlyas Demirci’nin Kur’an-ı Kerim tilâveti ile başladı.

İlçe Müftüsü İbrahim Kadıoğlu’nun, ilçe müftüleri toplantısına katılmış olması nedeniyle bulunamadığı programda İlçe Vaizi Zeki Güven kısa bir açılış konuşması gerçekleştirdi.

Ardından 2016-2017 eğitim öğretim yılı içerisinde öğrendikleriyle hünerlerini sergileyen minikler, Kur’an-ı Kerim tilâveti ve meali ile birlikte dini bilgiler sunumu ve ilahi dinletisiyle gönülleri fethederken, izleyenlere de onur, heyecan ve duygu dolu anlar yaşattılar.

Velilerin amin nidalarıyla eşlik ettikleri miniklerin duasının ardından, öğrenciler için özel olarak hazırlanan pastanın kesimi, öğrencilere ve velilere yapılan ikram ile program sona erdi.

Kur’an Kursu Öğreticisi olarak Ayşe Çelik’in görev yaptığı Beşikdüzü İlçe Müftülüğü’ne bağlı Kültür Merkezi Kız Kur’an Kursu’nda, 4-6 yaş arası 25 minik öğrenci eğitim öğretim görüyor.

 

Diyanetliler Platformu

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
Diyanet 25.06.2017 Tarihli bayram Namazı Hutbesi
İhtisas Kursu Kursiyer Seçimi Sözlü Sınav Yer ve Tarihleri
İhtisas Kursu Kursiyer Seçimi Sözlü Sınav Yer ve Tarihleri