Din'den, Diyanet'ten, Dünya'dan Dini haberler

İşitme Engellilere Berat Kandili Ve Peygamber Sevgisi İşaret Diliyle Anlatıldı

Kahramanmaraş\'ta İşitme ve Konuşma Engellilerin Derneği olan Kahramanmaraş Sessizler Derneğinde İşaret dili ile Berat Kandili ve Peygamber Ahlakı ve hayatı Din Görevlileri ve Gönüllüleri derneği başkanı Kirişçi Cami İmam hatibi Şevket Bozdoğan tarafından anlatıldı.

İşitme Engellilere Berat Kandili Ve Peygamber Sevgisi İşaret Diliyle Anlatıldı
  • 23 Mayıs 2016, Pazartesi 20:18

Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

DiniHaberler.com.tr:   SESSİZ DÜNYA YA BERAT KANDİLİ PEYGAMBER AHLAKI ANLATILDI                

Kahramanmaraş'ta İşitme ve Konuşma Engellilerin Derneği olan Kahramanmaraş Sessizler Derneğinde İşaret dili ile Berat Kandili ve Peygamber Ahlakı ve hayatı Din Görevlileri ve Gönüllüleri derneği başkanı Kirişçi Cami İmam hatibi Şevket Bozdoğan tarafından anlatıldı.                                                                                                

Kahramanmaraş Sessizler Eğitim Kültür Ve Spor Kulübü Derneğinde yapılan toplantının açılış konuşmasını Sessizler Derneği Eğitim bölümü Başkan'ı Abdurrahman Akbaba yaptı. Akbaba;  "Biz yönetime gelince üyelerimize her konuda bilgi vermek onları bilgilendirmek Amacıyla her hafta alanında uzman konuşmacı davet ediyoruz, geçen hafta İlimiz Afet acil durum il müdürlüğü tarafından deprem, yangın ve diğer afetlerle ilgili olarak uzmanlarımız tarafından uygulamalı bilgilendirme yapıldı. Bugün ise ilimizin saygın din adamlarından aynı Zaman'da Din görevlileri ve gönüllüleri derneği Başkan'ı Şevket Bozdoğan Hoca Efendi konuşmacı olarak katıldı kendilerine üyelerimiz adına teşekkür ediyoruz" Dedi.                               

Kahramanmaraş Din Görevlileri ve Din gönüllüleri derneği Başkan'ı ve Kirişçi Camii imam hatibi Şevket Bozdoğan Hoca efendi’nin konuşmacı olarak katıldığı sohbete ilgi yoğun oldu. Başkan Bozdoğan konuşmasında Peygamberimizin ifadesiyle rahmet ayında bulunduklarını söyledi. Din Gönüllüleri ve görevlileri derneği başkanı Şevket Bozdoğan konuşmasında bu gecenin Berat gecesi ve mübarek gece olduğunun altını çizdi şöyle dedi; “Cenab-ı Allah biz aciz ku