Din'den, Diyanet'ten, Dünya'dan Dini haberler

Diyanet Vakfı’ndan “iyilik” temalı fotoğraf yarışması

Türkiye Diyanet Vakfı, 12 Mart 2017 tarihinde üçüncüsünü gerçekleştireceği Uluslararası İyilik Ödülleri kapsamında “iyilik” temalı fotoğraf yarışması düzenliyor.

Diyanet Vakfı’ndan “iyilik” temalı fotoğraf yarışması
  • 08 Ocak 2017, Pazar 6:38

“İyiliğe Netliyoruz” sloganıyla yapılan yarışmada, iyiliğin yaygınlaştırılması, iyiliğe olan farkındalığın artırılması ve iyilik yapmanın teşvik edilmesi amaçlanıyor. İsteyen herkesin katılımına açık olan yarışma, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu’nun işbirliğiyle düzenleniyor. 

İyiliği en iyi şekilde anlatan fotoğrafların yarışmada, iyilik için deklanşöre basan fotoğrafseverler ödüllendirilecek. Yarışmada birinciye 7 bin 500, ikinciye 5 bin, üçüncüye 2 bin 500 TL ödül verilecek. Sergilemeye değer görülen eserlere de sergileme bedeli ödenecek.

Yarışmaya katılmak isteyenler 12 Şubat 2017 saat 23:00’e kadar; http://www.diyanetvakfi.org.tr, http://www.uluslararasiiyilikodulleri.com adresli web sitelerinden başvuru yapabilecek. Aynı zamanda bu sitelerden yönlendirmeler izlenerek veya doğrudan http://www.tfsfonayliyarismalar.org  adresinden de başvuru yapılabilecek. Yarışmaya katılım koşullarıyla ilgili ayrıntılı bilgi de bu sitelerden alınabilir.

Türkiye Diyanet Vakfı’nın “İyiliğe Netliyoruz” başlıklı fotoğraf yarışmasında sonuçlar ise 15 Şubat 2017 tarihinde ilan edilecek.

Abdurrahman Antakyalı (Fotoğraf Sanatçısı), Abdurrahman Çetin (TDV Genel Müdür Yardımcısı), Ali İhsan Gökçen (Fotoğraf Sanatçısı, İFSAK), Fırat Yurdakul (Anadolu Ajansı), Murat Gür (Fotoğraf Sanatçısı), Murat Sezer( Reuters), Mustafa Yılmaz (Fotoğraf Sanatçısı) 'dan oluşan seçici kurul tarafından dereceye ve sergilemeye değer görülen eserler, Uluslararası İyilik Ödülleri programı kapsamında düzenlenecek fotoğraf sergisinde sanatseverlerin beğenisine sunulacak.

Detaylı Bilgi İçin tıklayın

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
  • ÇOK OKUNANLAR
  • SON DAKİKA
ANKET

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

yukarı çık