Ramazan Bayramı öncesi çocuklara giysi alındı.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ramazan Bayramı öncesi çocuklara giysi alındı.
Bir Yetimi de Sen Giydir" ve "Gelin Gönüller Yapalım Bu Ramazan ve Her Ramazan" projeleri kapsamında 44 çocuğa, Ramazan Bayramı projesi kapsamında da 100 civarında aileye ulaştı.

Türkiye Diyanet Vakfı Terme Şubesi ve hayırseverlerin katkılarıyla İlçe Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren gençlik koordinatörlüğü görevlileri, "Bu Kış Yüzler Güldürüldü mü? Bir Yetimi de Sen Giydir" ve "Gelin Gönüller Yapalım Bu Ramazan ve Her Ramazan" projeleri kapsamında 44 çocuğa, Ramazan Bayramı projesi kapsamında da 100 civarında aileye ulaştı.

Terme İlçe Müftülüğünce yürütülen proje kapsamında Ramazan Bayramı öncesi çocuklara giysi alındı. Türkiye Diyanet Vakfı Terme Şubesi ve hayırseverlerin katkılarıyla İlçe Müftülüğü bünyesinde faaliyet gösteren gençlik koordinatörlüğü görevlileri, "Bu Kış Yüzler Güldürüldü mü? Bir Yetimi de Sen Giydir" ve "Gelin Gönüller Yapalım Bu Ramazan ve Her Ramazan" projeleri kapsamında 44 çocuğa, Ramazan Bayramı projesi kapsamında da 100 civarında aileye ulaştı. İlçe Müftüsü Ömer Ergül, daha önce tespiti yapılan yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi çocukların Müftülük tarafından belirlenen giyim mağazasına götürülerek beğendikleri kıyafetleri temin ettiklerini anlattı. Kış ayında ve bayram öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin yüzlerini güldüren ve projeye destek veren hayırseverlere teşekkür eden Ergül, "Yüce Mevla'm yaptıkları hayırları kabul etsin. İlçe Müftülüğümüz bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştiren gençlik koordinatörlük ekibimize de katkılarından dolayı teşekkür ederim. Yolumuzu gözleyen daha nice yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi aileler arasında gönül köprüsü kurarak hayırseverlerimizin verdiği emanetleri ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaya Türkiye Diyanet Vakfı Terme Şubesi olarak devam edeceğiz." dedi.

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Kaynak:Dini Haberler


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İbrahim Tanrıkulu Hoca vefat ettiÖnceki Haber

İbrahim Tanrıkulu Hoca vefat etti

Murakıplık Sınavı yerleştirme sonuçları açıklandıSonraki Haber

Murakıplık Sınavı yerleştirme sonuçları...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!