Bünyamin Kahraman Basılı Yayınlar Daire Başkanlığına Atandı

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bünyamin Kahraman Basılı Yayınlar Daire Başkanlığına Atandı
Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Basılı Yayınlar Daire Başkanlığına atanan Bünyamin Kahraman, düzenlenen bir törenle görevine başladı.

Bünyamin Kahraman Basılı Yayınlar Daire Başkanlığına Atandı

Dini Yayınlar Genel Müdürlüğü Basılı Yayınlar Daire Başkanlığına atanan Bünyamin Kahraman, düzenlenen bir törenle görevine başladı. Törene, Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı, Dini Yayınlar Genel Müdürü Dr. Fatih Kurt, Süreli Yayınlar ve Kütüphaneler Daire Başkanı Dr. Elif Arslan,  Yabancı Dil ve Lehçelerde Yayınlar Daire Başkanı Lokman Arslan, Radyo ve Televizyon Daire Başkanı Mustafa Çuhadar, Basılı Yayınlar eski Daire Başkanı Dr. Faruk Görgülü, uzmanlar ve Basılı Yayınlar personeli katıldı. 

Törende bir konuşma yapan Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Huriye Martı, Daire Başkanlığına atanan Bünyamin Kahraman'a başarılar dileyerek yeni görevinin hayırlara vesile olmasını temenni etti. Program, Dini Yayınlar Genel Müdürü Dr. Fatih Kurt'un dua etmesiyle devam etti. Program, Daire Başkanı Bünyamin Kahraman'a çiçek takdim edilmesiyle sona erdi. 

 

bny_khr_pr.png

 

Bünyamin Kahraman

1970 yılında Manisa/Gördes'te doğdu. Doğanpınar Köyü İlkokulunu, Gördes İmam-Hatip Lisesini, Dokuz Eylül Üniversitesi İlahiyat Fakültesini, Diyanet İşleri Başkanlığı Haseki Eğitim Merkezi Vaizlik-Müftülük İhtisas kursunu ve Atatürk Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulunu bitirdi. Yüksek Lisansını Sivas Cumhuriyet Üniversitesinde tamamladı. 1989 yılında İmam-Hatip olarak göreve başladı. Sivas/Doğanşar, Afyonkarahisar /Evciler, Balıkesir/Savaştepe, İstanbul/Şile, Arnavutköy Müftülüğü ve İstanbul İl Müftü Yardımcılığı yaptı. Dini Yayınlar Döner Sermaye İşletme Müdürü olarak görev yapmakta iken 15.10.2019 tarihinde Basılı Yayınlar Daire Başkanı olarak göreve başlayan Kahraman, evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne Ahmet Bulut AtandıÖnceki Haber

Döner Sermaye İşletme Müdürlüğüne Ahmet...

Muslu, Sahayı başkalarına bırakmayacağız!Sonraki Haber

Muslu, Sahayı başkalarına bırakmayacağız...

İslamda Buluşalım

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!