Bursa il Müftümüzün Yanındayız.

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bursa il Müftümüzün Yanındayız.
Din-Bir-Sen Genel Başkan yardımcısı Şükrü Şahin, Bursa İl Müftüsü Sn. İzani Turan, sosyal medya hesabından "Durmadan millet-devlet düşmanlığı yapanlar, hazır kapılar açılmışken mülteci taklidi yaparak ait oldukları yere defolup gidebilirler" sözlerine hitaben şunları söyledi:

Bu sözden rahatsız olan kişi veya kişileri anlamak son derece güçtür. Zira ülke ve milletimiz olarak milli ve manevi duygularımızın son derece yoğun olduğu, ülkemizin sınır hattında güvenlik güçlerimizin verdiği mücadele ve şehit acılarıyla hüzünlendiğimiz bir süreç yaşamaktayız. Bu süreç içerisinde her vatan evladı; milli ve manevi duygularla hareket etmekte, ülkemize ve milletimize düşmanlık besleyip, kirli planlar üzerinden Türk milletinin arasına nifak tohumu ekmeye, milli/manevi değerlerimize kastetmeye çalışanlara karşı lanet okuyup birlik ve beraberliğimize destek olacak açıklamalar yapmaktadır.

 Sn.İzani Turan Hocamızın devletine ve milletine bağlılığı, bu bağlılık içerisinde yürüttüğü başarılı hizmetler kamuoyunda herkesçe malumdur. Devlete ve millete, milli ve manevi müktesebatımıza sadakatle bağlı kalmanın önemini vurgulayan ve bunu vurgularken ülkemizde yaşayan ancak milletimize ve ülkemizin bölünmez bütünlüğüne açıkça kastedenlerin bu ülkede yeri olmadığını dile getiren hocamızın açıklamasına milli duygular taşıyan her vatan evladı hak vererek katılacaktır.

Şahin, din adamı olmanın onuru ve sorumluluğunu başarıyla yüklenen Sn. İzani Turan'ın açıklamaları halis niyetle yapılmış milli bir çıkıştır, dedi. Öte yandan özellikle kuruluş yıldönümüne rastlayan şu günlerde Diyanet İşleri Başkanlığımızı ve teşkilatımızın her bir ferdini zan altında bırakarak hedef alacak şekilde açıklamalarda bulunan zihniyeti esefle karşıladığımızı belirtmek isteriz. Bursa İl müftümüz İzani Turan hocamızın Din-Bir-Sen olarak yanında olduğumuzu ve desteklediğimizi beyan ederiz.

 

Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur.

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

 

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ

Kaynak:Dini Haberler


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
4/B Sözleşmeliye Kadro mu?Önceki Haber

4/B Sözleşmeliye Kadro mu?

Devlet-Millet Düşmanlığı Yapanlar DefolsunlarSonraki Haber

Devlet-Millet Düşmanlığı Yapanlar Defols...

İslamda Buluşalım

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!