İzmir Tüm İlçeleriyle Vesayetçilere 'Hodri Meydan' dedi

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
İzmir Tüm İlçeleriyle Vesayetçilere 'Hodri Meydan' dedi
İzmir İlçeleri ile beraber yek vücut Basın Açıklaması ile haykırdı. Dâhili ve haricî bütün bedhahlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki, biz gerektiğinde “BİN gider BİR döneriz ama ZAFERLE döneriz.”

Emekli 104 amiral tarafından Montrö Boğazlar Sözleşmesi ve Kanal İstanbul bahane edilerek  gece yarısı yayımlanan bildiriye tepkiler dinmiyor. İzmir İlçeleri ile beraber yek vücut Basın Açıklaması ile haykırdı. 
Dâhili ve haricî bütün bedhahlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki, biz gerektiğinde “BİN gider BİR döneriz ama ZAFERLE döneriz.” dedi.

Bugün İzmir’in tüm ilçelerinde Sivil toplum kuruluşlarının yaptıkları basın açıklamaları ile amirallere tepki devam etti.. Buca, Gaziemir, Karabağlar, Ödemiş, Bayındır, Torbalı, Aliağa, Menemen, Bornova, Menderes, Narlıdere, Güzelbahçe, Selçuk, Bayraklı, Karaburun gibi ilçelerde STK temsilcileri öncülüğünde merkezi alanlarda basın bildirisi okundu.

Buca İlçe STK'ları adına EDP Platform ilçe başkanı, Tügva Buca yönetim kurulu, Diyanet -sen 1. nolu şube başkanlığı ve sivil vatanaşların katılımı ile okunan basın bildirisi;

"BİZLER VATAN NÖBETİMİZİN BAŞINDAYIZ: HODRİ MEYDAN

Bu aziz millet, tarihin en organize ve en alçakça kalkışmalarına karşı yekvücut olup ayağa kalkmış, kendisine biçilmek istenen kefeni yırtıp atmış, kendisini tarih sahnesinin dışına atmak isteyen dâhilî ve haricî düşmanlarına bir daha asla unutamayacakları hezimetler yaşatmıştır.

15 Temmuz'da verilen dersi idrak etmekten uzak müptezeller, bir gece vakti toplanıp bu milletin iradesine karşı bildiri yayınlama cür'etine ve hadsizliğine kalkışmışlar!

Millet iradesine karşı hâlâ bu gibi anti demokratik girişimlerden, darbe imalı bildirilerden, milletin kendilerine verdiği rütbeleri millete karşı kullanmaya kalkan bedhahlardan bir sonuç alabileceğini düşünenler varsa, onlara ve tüm uzantılarına karşı buradan ilan ediyoruz: Hodri Meydan!

Milletimizin emrinde ve hizmetinde olmayı en yüksek rütbe, en büyük şeref ve şan kabul eden Sivil Toplum Kuruluşları olarak dün olduğu gibi bugün de vatan nöbetindeyiz.

Dâhilî ve haricî bütün bedhahlar, hainler ve onların her türlü uzantıları bilmeliler ki, biz gerektiğinde "BİN gider BİR döneriz ama ZAFERLE döneriz." 

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Buca Sivil Toplum Kuruluşları adına  EDP PLATFORMU"

Diyanet Duyurular Sayfamız için TIKLAYINIZ

 

Diyanetliler Platformu  Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Dini Haberler Grup sayfamıza katılmak için >>> TIKLAYINIZ

Kaynak:Dini Haberler


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Her Güne Bir Ayet, Bir Hadis, Bir DuaÖnceki Haber

Her Güne Bir Ayet, Bir Hadis, Bir Dua

Çocuğumu telefon bağımlılığından nasıl kurtarabilirim?Sonraki Haber

Çocuğumu telefon bağımlılığından nasıl k...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!