Ravza Camiinde Pazar Buluşmaları Başlıyor

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
0
Sultangazi'mizin en yeni camilerinden Ravza Cami en değerli ümmet olan Müslümanlar için 1437 Hicri Yıla sürprizlerle girmeye hazırlanıyor.

Bugüne kadar cemaati ile bir olmayı, birlik olmayı misyon edinen 50. Yıl Mahallesindeki Ravza Cami Ramazan ve Hac aylarını geride bıraktığımız şu günlerde Hicri yeni yıla farklı hizmet anlayışı ile hazırlanıyor.

Cemaati ile Allah celle celalahunun evinde bir araya gelmeyi arzulayan Ravza Cami başta imam hatib Halil İbrahim Baş hocaefendinin yönetiminde sizlere yeni yılda daha yakın olmanın, İslam'a gönül veren siz sevgili cemaatiyle birlikte güzelliklere yürümenin hazırlığını yapıyor.

1437 Hicri Yeni yılımızın 14 Ekim 2015 günü başlamasıyla birlikte ve Şehr-i Muharrem ayının girmesiyle Kuran derslerine yeniden başlıyor.

7'den 70'e genç yaşlı Kur'an-ı Kerim Öğrenmek isteyen herkesi kadın erkek Ravza Camiine davet eden cami yönetimi bu yıl hizmetlerine yenisini ekliyor.

İŞTE BU YILIN SÜRPRİZ FAALİYETİ

Ravza Cami 1437 yeni yıla gireceğimiz günlerin arefesinde başlamak üzere 12 Ekim 2015 PAZAR günü sabah namazından sonra PAZAR BULUŞMALARINA davet ediyor

12 Ekim 2015 günü hem Muharrem ayının hem Yeni Yılın karşılanması amacıyla yapılacak PAZAR BULUŞMALARI'nın ilkine davet ediyor.

Her hafta pazar günleri yapılacak olan PAZAR BULUŞMALARI Hatimle başlayacak. Sabah namazı sünnetinden sonra Sabah namazının farzı ile devam edecek.

Sabah Namazı tesbihatı ve duasının arkasından zikir, tespih, tehlil,ve aşrı şerif ve hadisi şerif okumalarından sonra tevbe,i istiğfar ve İŞRAK namazının eda edilmesiyle birlikte program son bulacak.

Haftanın son gününde farklı bir atmosferde bulunmanın mutluluğu ile hatta kılınacak işrak namazı ile birlikte nafile hac / umre yapmanın faziletine ermek isterseniz buyurun RAVZA'ya...

PAZAR BULUŞMALARI ileri ki günlerde farklı sürprizlere de şahit olacaktır.

Ravza Camiine gelmeye devam edelim, inşallah  

Anahtar Kelimeler:

 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Diyanet’teki Vurgun Sayıştay Raporlarında Haberine YalanlamaÖnceki Haber

Diyanet’teki Vurgun Sayıştay Raporlarınd...

Bulgar bilgisayarları çöktü, TIR'lar kapıda kaldıSonraki Haber

Bulgar bilgisayarları çöktü, TIR'lar kap...

İslamda Buluşalım

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!